Profesjonalny retusz zdjęć

retusz-1a retusz-1b

Profesjonalny retusz zdjęć 

Trzymamy je w smartfonie, w albumie, w kartonie, na kliszy, na dysku przenośnym schowanym głęboko w szufladzie… i kto wie gdzie jeszcze?

Niezależnie od rodzaju nośnika i miejsca, w którym je przechowujemy, każdy z nas jest w posiadaniu wielu różnych fotografii. Upamiętniają one ważne chwile, ważnych ludzi, miejsca, przedmioty. Jednak nie zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości tych zdjęć. Chciałbyś je opublikować mediach społecznościowych, być może oprawić w ramkę i powiesić na ścianie lub podarować bliskiej osobie, jednak nie jesteś usatysfakcjonowany/a ich jakością lub drobną niedoskonałością, która się na nie wkradła? Jeżeli masz zdjęcia, które potrzebują trochę magii, oferowany przeze mnie retusz zdjęć online to doskonałe rozwiązanie. Przybywam do Ciebie z profesjonalną pomocą – wieloletnim doświadczeniem w pracy na fotografiach różnego rodzaju, a także gromadzonych w tym czasie wiedzy i umiejętnościom, które pozwalają mi na przeprowadzenie pożądanej korekty i oddania w Twoje ręce fotografii odpowiadającej Twoim wymaganiom. 

slider-02 Slider-03

Retusz zdjęć online – wysyłasz mi fotografię, a ja zajmuję się resztą

Moja oferta profesjonalnego retuszu zdjęć jest dedykowana wszystkim, którzy pragną nadać swoim fotografiom świeżości i blasku. W dzisiejszym świecie pełnym obrazów i wizualnych przekazów, szczególnie ważne jest, aby Twoje zdjęcia wyróżniały się i przyciągały uwagę. Dzięki moim działaniom każde zdjęcie – niezależnie od jego pierwotnej jakości – może zostać przekształcone w coś wyjątkowego. W przypadku każdego zlecenia robię, co w mojej mocy, by finalny efekt mojej pracy spełniał oczekiwania klienta.

Co ważne, współpraca może się odbyć w 100% zdalnie, bez konieczności spotkania twarzą w twarz. Skontaktuj się ze mną i przedstaw mi swoje wymagania oraz prześlij fotografię, a ja uruchomię swoje magiczne zdolności i wrócę do Ciebie z gotowym produktem. Retusz zdjęć online to prawdziwa wygoda. Wszelkie materiały, wytyczne i pliki do obróbki przekazujemy sobie drogą mailową lub telefonicznie. Wykorzystujemy również serwisy do przesyłania większych plików, takie jak np. wetransfer.com lub Google Drive. Wymiana informacji między nami przebiega szybko i sprawnie. Stawiam na doskonałą komunikację i z wielką uwagą wsłuchuję się (wczytuję) w Twoje instrukcje i oczekiwania, stawiając przede wszystkim na Twoją wygodę oraz wymagania. Zamów retusz online w Effect After i poczuj pełną satysfakcję z wyglądu swojego zdjęcia bez konieczności wizyty w mojej pracowni.

Zapraszam Cię także do obejrzenia mojego PORTFOLIO, które pomoże Ci wyobrazić sobie efekty korekty fotografii z Effect After. Każda praca jest wyjątkowa i wymaga indywidualnego podejścia. Technik retuszu jest wiele, dlatego wybieram zawsze te najbardziej odpowiednie dla danego obrazu. Inaczej retuszuję stare, popękane fotografie, inaczej zdjęcia z sesji beauty, a jeszcze inaczej prywatne zdjęcia z Twojego smartfona. Decydując się na współpracę ze mną, możesz mieć pewność, że zadbam o techniczne aspekty retuszu Twojego zdjęcia w pełni profesjonalny sposób.

retusz-3a retusz-3b

Szeroki zakres działań w ramach retuszu zdjęć online

Działając w branży już od kilkunastu lat, doskonale zdaję sobie sprawę, jak zróżnicowane potrafią być oczekiwania moich klientów. Mam na swoim koncie udane współprace z klientami prywatnymi, przedsiębiorcami, modelkami czy fotografami, którzy zgłaszali się do mnie z wieloma prośbami dotyczącymi ich zdjęć. W ramach retuszu zdjęć online oferuję m.in.:

  • retusz portretowy, który delikatnie podkreśli naturalne piękno, minimalizując jednocześnie drobne niedoskonałości skóry, bez nadmiernego sztucznego wygładzania,
  • korektę kolorów, by nadać zdjęciom żywe i naturalne barwy, które oddadzą prawdziwy charakter uchwyconych chwil,
  • poprawę kompozycji i kadrowania, by w pełni wydobyć potencjał każdej fotografii,
  • przygotowanie zdjęć do druku w najwyższej jakości, zapewniając, że będą one doskonale wyglądały zarówno w formie cyfrowej, jak i wydrukowane.

Retusz zdjęć z profesjonalnych sesji fotograficznych oraz zdjęć do wykorzystania komercyjnego

Jeżeli jesteś fotografem, przygotuję dla Ciebie retusz fotografii z sesji zdjęciowych – efekt high-end. Pracuję nad strukturą skóry, włosów i ubioru w sposób, który nie rozmywa tekstury. Wykonuję także usługę retuszu fotografii produktowej, szparowanie i zmianę tła. Obrabiam zdjęcia na strony i sklepy internetowe, a także inne narzędzia reklamy np. serwisy aukcyjne. Pracuję na sprzęcie, który gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów, dlatego możesz być spokojny o techniczne aspekty przygotowanych plików graficznych. Efekty mojej pracy od lat pomagają przedsiębiorcom w efektywnym promowaniu swoich marek.

Retusz zdjęć prywatnych

Retusz zdjęć prywatnych to wyjątkowa część mojej pracy. Tutaj bardzo dużą rolę odgrywają emocje. Te fotografie to często obraz Waszych wspomnień i przeżyć. Kadry z podróży i wydarzeń rodzinnych, a także zdjęcia prywatne najróżniejszego rodzaju. Często opracowuję również fotografie osób, których nie ma już wśród nas – na zamówienie ich rodzin. Nie posiadają oni zdjęcia, które godnie upamiętniałoby tę bliską osobę. Dzięki temu powstają obrazy, które stają się pamiątką na lata, a ja czuję dumę, że przyczyniłam się do ich przygotowania.

Skorzystaj z usług „magika” od Photoshopa

Dzięki mojej pasji i wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie edycji i retuszu zdjęć jestem w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Retusz fotografii, który mi zlecisz, zostanie zrealizowany 100% profesjonalnie i w terminie. Nadam Twoim zdjęciom nowy styl i charakter oraz uwypuklę ich najlepsze cechy. Będziesz mógł z dumą i radością pochwalić się swoimi zdjęciami tam, gdzie tego potrzebujesz.

Współpracując ze mną, otrzymujesz nie tylko produkt stworzony przy pomocy najnowszych technik retuszu, ale również indywidualne doradztwo i możliwość dostosowania usługi do własnych potrzeb i oczekiwań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz delikatnej korekty zdjęcia rodzinnej pamiątki, czy kompleksowej obróbki sesji zdjęciowej zapewniamy profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Wyretuszuję, usunę, powiększę, pomniejszę, zwężę, pogrubię, dodam, odejmę, zamaskuję… poprawię to, co według Ciebie wymaga korekty, a także chętnie dam kilka wskazówek od siebie.

Niech Twoje zdjęcia pokażą więcej – skorzystaj z mojej oferty i sprawdź Effect After.

 

Aby dowiedzieć się więcej napisz wiadomość lub zadzwoń!