Profesjonalny retusz zdjęć

retusz-1a retusz-1b

Retusz zdjęć online

W smartfonie, w albumie, w kartonie, na kliszy, na dysku przenośnym schowanym głęboko w szufladzie… I kto wie gdzie jeszcze?

Niezależnie od rodzaju nośnika i miejsca, każdy z nas jest w posiadaniu wielu różnych fotografii. Upamiętniają one ważne chwile, ważnych ludzi, miejsca, przedmioty. Jednak nie zawsze jesteś zadowolony z jakości tych zdjęć. Chciałbyś je opublikować, oprawić w ramkę, podarować bliskiej osobie. Przeszkodę ku temu może stanowić jakość tych zdjęć.

Jeżeli masz zdjęcia, które potrzebują trochę magii, retusz zdjęć online to doskonałe rozwiązanie. Przybywam do Ciebie z pomocą! :]

Zapraszam Cię także do obejrzenia mojego PORTFOLIO, gdzie dowiesz się jakie efekty daje korekta fotografii z Effect After. Każda praca jest wyjątkowa i wymaga indywidualnego podejścia. Technik retuszu jest wiele, dlatego wybieram zawsze te najbardziej odpowiednie dla danego obrazu. Inaczej retuszuję stare, popękane fotografie, inaczej zdjęcia z sesji beauty, a jeszcze inaczej prywatne zdjęcia z Twojego smartfona.

slider-02 Slider-03

Przeróbka zdjęć Photoshop

Retusz fotografii, który mi zlecisz, zostanie zrealizowany 100% profesjonalnie i w terminie. Nadam Twoim zdjęciom nowy styl i charakter. Będziesz mógł z dumą i radością pochwalić się swoimi zdjęciami tam, gdzie tego potrzebujesz. Postprodukcja zdjęć to proces, który pozwala wydobyć ze zdjęcia jego największe walory. Wyretuszuję, usunę, powiększę, pomniejszę, zwężę, pogrubię, dodam, odejmę, zamaskuję… Poprawię to, co według Ciebie wymaga korekty, a także chętnie dam kilka wskazówek od siebie.

Retusz zdjęć online to prawdziwa wygoda. Wszelkie materiały, wytyczne i pliki do obróbki przekazujemy sobie drogą mailową lub telefonicznie. Wykorzystujemy również serwisy do przesyłania większych plików, takie jak np. wetransfer.com lub Google Drive. Wymiana informacji między nami przebiega szybko i sprawnie. Stawiam na doskonałą komunikację i z wielką uwagą wsłuchuję się (wczytuję) w Twoje instrukcje i oczekiwania

retusz-3a retusz-3b

Jeżeli jesteś fotografem, oferuję Tobie retusz fotografii z sesji zdjęciowych – efekt high-end. Pracuję nad strukturą skóry, włosów i ubioru w sposób, który nie rozmywa tekstury. Wykonuję także usługę retuszu fotografii produktowej, szparowanie i zmianę tła. Obrabiam zdjęcia na strony i sklepy internetowe, a także inne narzędzia reklamy np. serwisy aukcyjne. Pracuję na sprzęcie, który gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów, dlatego możesz być spokojny o techniczne aspekty przygotowanych plików graficznych. ????

Retusz zdjęć prywatnych to wyjątkowa część mojej pracy. Tutaj bardzo dużą rolę odgrywają emocje. To często obraz Waszych wspomnień i przeżyć. Kadry z podróży i wydarzeń rodzinnych, a także zdjęcia prywatne najróżniejszego rodzaju. Często opracowuję również fotografie osób, których nie ma już wśród nas – na zamówienie ich rodzin. Nie posiadają oni zdjęcia, które godnie upamiętniałoby tę bliską osobę. Dzięki temu powstają obrazy, które stają się pamiątką na lata.

Aby dowiedzieć się więcej napisz wiadomość lub zadzwoń!