Profesjonalna przeróbka zdjęć

Przeróbka zdjęć online

Trafiłeś tutaj prawdopodobnie dlatego, że szukasz wsparcia w edycji zdjęć. Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Jesteś we właściwym miejscu. Bardzo chcę Ci pomóc i jest ogromna szansa na to, że zrealizuję Twój pomysł. Zanim przeczytasz jaką mam dla Ciebie propozycję, serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia mojego PORTFOLIO.

Moje portfolio jest niezwykle różnorodne – tak, jak różnorodne są Wasze oczekiwania

Przeróbka zdjęć to dla mnie niekończące się wyzwanie. Możesz mieć pewność, że usługa edycji fotografii, na której Ci zależy, zostanie zrealizowana profesjonalnie i na czas. Nadam Twoim zdjęciom nowy klimat i styl. Moje wyższe wykształcenie plastyczne i zaawansowane zaplecze techniczne to wartości, którym możesz zaufać. Możesz także zapoznać się z OPINIAMI moich klientów.

Przeróbka zdjęć Photoshop

Przeróbka zdjęć z Effect After to na przykład realizacja Twojego pomysłu na prezent. Przeniesiemy się w świat fantazji i nieograniczonej wyobraźni. Ty opowiesz mi o swoim pomyśle, a ja go zrealizuję.

„Pani Martyno, moja bratanica jest wielką fanką gwiezdnych wojen, chciałbym zrobić jej jakiś prezent…” – napisał pewnego dnia Pan Piotr.

Tak oto zaczyna się magia… Radości dziewczynki nie było końca

Zrealizuję Twój najbardziej szalony pomysł na edycję zdjęć ????
Pan Maciej darzy swój samochód wyjątkowym uczuciem. Zapragnął, aby pojawił się on wśród najszybszych samochodów świata, aby błyszczał ponad nimi. Effect After uwielbia pomagać w tworzeniu historii i projektów, które są marzeniem moich klientów. Każda z prac – od niewielkich edycji fotografii, po duże, rozbudowane projekty – kryje unikalną opowieść.

Tak wiele możliwości stoi za pojęciem „zmiana tła na zdjęciu”. Czasami jest to fotomontaż produktu – wstawienie obiektu w inne tło, a czasami przeniesienie postaci w zupełnie inne miejsce i otoczenie. Zmiana tła to również uporządkowanie go, usunięcie zbędnych elementów, które niepotrzebnie odwracają uwagę. Wykonuję również tzw. Szparowanie zdjęć, czyli całkowite usuwanie tła, wykorzystywane często przy fotografii produktowej do celów prezentacji produktu.

Przerabianie zdjęć prywatnych – tu także możesz liczyć na moją pomoc. Przedstaw swoje oczekiwania, a ja je zrealizuję. Z chęcią zaproponuję Ci także rozwiązania, które dadzą jeszcze lepsze efekty. Doskonale rozumiem, że nie zawsze masz możliwość wykonać odpowiednie zdjęcie. Jestem tutaj po to, aby Cię wesprzeć. Wykonam retusz zdjęcia, poprawię jego jakość i kolorystykę. Nadam Twoim fotografiom nową jakość.

Aby dowiedzieć się więcej napisz wiadomość lub zadzwoń!