Profesjonalna przeróbka zdjęć

Przeróbka zdjęć online

Trafiłeś/aś tutaj prawdopodobnie dlatego, że szukasz wsparcia w szeroko pojętej edycji zdjęć. Mam dla Ciebie świetną wiadomość. Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ od lat zawodowo zajmuję się przerabianiem zdjęć przy pomocy zaawansowanych narzędzi, a co więcej – zajmę się Twoim projektem w 100% online, bez konieczności spotkania twarzą w twarz. Jako tzw. „magik od photoshopa”, czyli osoba biegle posługująca się tym oraz innymi programami do przeróbki zdjęć regularnie realizuję nawet najbardziej szalone pomysły moich klientów, edytując ich zdjęcia w taki sposób, by pokrywały się z ich wizją w 100%. Bardzo chcę Ci pomóc i jest ogromna szansa na to, że zrealizuję Twój pomysł. Skontaktuj się ze mną i powiedz mi, czego dokładnie potrzebujesz. Zanim jednak to zrobisz, rzuć okiem na moje PORTFOLIO i sprawdź, czego możesz się spodziewać po mojej pracy. 

Przerabianie zdjęć jako pasjonujące wyzwanie

Przeróbka zdjęć to dla mnie niekończące się wyzwanie. Możesz mieć pewność, że usługa edycji fotografii, na której Ci zależy, zostanie zrealizowana profesjonalnie i na czas, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, by efekt końcowy odpowiadał Twojej wizji. Działam z pasją i zaangażowaniem po to, by nadawać zdjęciom moich klientów nowego klimatu i stylu. Moja przeróbka pozwoli Ci na odkrycie nowego wymiaru Twoich wspomnień i zamieni je w niepowtarzalne, odmienione dzieło. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić jakość starych fotografii, zmienić tło, czy dodać artystyczny efekt – jestem do Twojej dyspozycji. Moje wyższe wykształcenie plastyczne i zaawansowane zaplecze techniczne pod postacią profesjonalnych narzędzi do edycji zdjęć to wartości, którym możesz zaufać. Zachęcam również do zapoznania się z OPINIAMI klientów, którzy zdecydowali się na powierzenie mi swoich fotografii i dali się zaskoczyć, sprawdzając Effect After.

Kiedy warto zdecydować się na przeróbkę zdjęć?

Przeróbka zdjęć z Effect After to świetny plan na realizację Twojego pomysłu na prezent. Przeniesiemy się w świat fantazji i nieograniczonej wyobraźni. Ty opowiesz mi o swoim pomyśle, a ja go zrealizuję. Mam na swoim koncie współpracę z dziesiątkami zadowolonych klientów.

  • „Pani Martyno, moja bratanica jest wielką fanką Gwiezdnych Wojen, chciałbym zrobić jej jakiś prezent”. – napisał pewnego dnia Pan Piotr.

Tak oto zaczyna się magia przeróbki zdjęć Photoshopem. Wykonałam dla niej dedykowaną fotografię na podstawie pomysłu wujka, a radości dziewczynki nie było końca

Pan Maciej darzy swój samochód wyjątkowym uczuciem. Zapragnął, aby pojawił się on wśród najszybszych samochodów świata, aby błyszczał ponad nimi. Effect After uwielbia pomagać w tworzeniu historii i projektów, które są marzeniem moich klientów. Każda z prac – od niewielkich edycji fotografii, po duże, rozbudowane projekty – kryje unikalną opowieść, a spełnianie marzeń osób, które się do mnie zgłaszają, daje mi „energetycznego kopa” i mobilizuje mnie do maksymalnego wykorzystania mojej wiedzy i umiejętności.

Szeroki zakres usług w ramach przeróbki zdjęć w Photoshopie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów szukających specjalisty od przeróbki zdjęć w Photoshopie do różnych celów – zawodowych, hobbystycznych, na prezent czy jako domową dekorację, przeprowadzam na fotografiach szeroki zakres działań, wśród których dostępne są:

  • korekta kolorów, by nadać zdjęciom głębi lub innego charakteru,
  • usuwanie niepożądanych elementów ze zdjęć, a także dodawanie tych pożądanych,
  • zmiana tła, aby idealnie pasowało do oczekiwań klienta,
  • szeroko pojęty retusz podkreślający naturalne piękno i ukrywający drobne niedoskonałości,
  • przygotowanie zdjęć do druku w wysokiej rozdzielczości.

Tak wiele możliwości stoi za pojęciem „zmiana tła na zdjęciu”. Czasami jest to fotomontaż produktu – wstawienie obiektu w inne tło, a czasami przeniesienie postaci w zupełnie inne miejsce i otoczenie. Zmiana tła to również uporządkowanie go – usunięcie zbędnych elementów, które niepotrzebnie odwracają uwagę. Wykonuję również tzw. szparowanie zdjęć, czyli całkowite usuwanie tła, wykorzystywane często przy fotografii produktowej do celów prezentacji produktu. Zajmę się dla Ciebie każdym rodzajem edycji. 

Oddaj swoje zdjęcie w ręce magika!

Przerabiam zarówno zdjęcia prywatne, jak i te wykonane do celów zawodowych. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie zawsze udaje się wykonać fotografię, której wygląd jest dla nas satysfakcjonujący. Nie musisz próbować do skutku – czekać na lepsze światło dzienne, próbować ustawienia aparatu w różnych pozycjach, szukać optymalnego trybu. Skontaktuj się ze mną i przedstaw mi swoje oczekiwania, a ja zrobię z Twoim zdjęciem to, czego oczekujesz i korzystając z dobrodziejstw Photoshopa oraz innych zaawansowanych narzędzi, usunę wszystkie niedociągnięcia i wrócę do Ciebie z gotowym produktem.

Jako doświadczony edytor zdjęć z chęcią zaproponuję Ci także rozwiązania, które dadzą jeszcze lepsze efekty. Wykonam retusz zdjęcia, poprawię jego jakość i kolorystykę. Skorzystaj z mojego doświadczenia oraz kreatywności i pozwól mi nadać Twoim fotografiom nową jakość – gwarantuję, że Effect After zrobi na Tobie wrażenie!

Aby dowiedzieć się więcej napisz wiadomość lub zadzwoń!